Тиждень психології: «Жити в ладу із собою та іншими»

З 22.04. по 25.04 у ГНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 40– д/с № 10 «Джерельце» відбувся тиждень психології підтемою: «Жити в ладу із собою та іншими».
22.04 був відкритий тиждень психології під гаслом«Як театр починається з вішалки, так життя починається з посмішки» М.Коцюбинський .
Тиждень психології був відкритий урочистою лінійкою, на якій були  присутні учні 1-х – 7-х класів та вчителі.  В цей день із вчителями початкових класів була проведена казко терапія «Казка про вчительку». Також цього дня було проведено тренінгові заняття «Ми веселі та кмітливі». Основною метою цього заняття було активізація дітей та включення у спільну діяльність. А також, і це найголовніше — весело провести час!
А також цього дня стартував конкурс малюнків «Світ психології». Протягом дня працювала «Пошта довіри». Також був оформлений інформаційний куточок для учнів 1-4-х класів   «Весела психологія».

Читать далее «Тиждень психології: «Жити в ладу із собою та іншими»»