Про Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник»

Два роки поспіль учителі нашого НВК ставали учасниками гри «Соняшник-учитель».       А 4 березня 2014 року у грі «Соняшник», яку було присвячено вшануванню пам’яті Кобзаря, 200-річний ювілей якого всі ми відзначатимемо, вперше взяли участь учні.         Хочеться зауважити, що до цієї гри ми підійшли з великим інтересом, хоча вона для нас нова. 20 школярів 5,7,9 та 10 класів стали її учасниками.                                                     Сподіваємось, що наступного року нас буде ще більше, адже вважаємо, що гра «Соняшник» — це ще одна із ланок роботи із обдарованими дітьми. Вона розвиває зацікавленість учнів у результатах своєї праці, спонукає до глибшого вивчення мови.           Діти  старанно підійшли до виконання завдань і тепер з нетерпінням очікують на результати.                                                                                                                                                              Дякуємо організаторам за цікаву, пізнавальну гру «Соняшник»!