Конкурс «Патріот»

p  V Всеукраїнський конкурс з українознавства  «Патріот» відбувся 20 лютого 2014 року.                                                          Цей конкурс є дуже популярним в Україні. Кожного року понад 80 000 учнів з усіх областей України беруть участь у ньому.        Цього року 30 бажаючих учнів 3-8 класів стали учасниками конкурсу без будь-якого попереднього відбору. Конкурсні завдання цікаві, веселі й доступні дітям з різним рівнем підготовки. Вони містили запитання з багатьох напрямків знань: мови, країнознавства, літератури та відображають різнобічну інформацію про Україну.       Цей конкурс дає можливість дітям з різних міст та селищ змагатися один з одним, не виходячи зі свого навчального закладу.                                                                                                                        Усі учасники конкурсу одержать сертифікати, а найкращі — призи.                           Бажаємо учасникам перемоги та з нетерпінням чекаємо результатів гри!

ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОВИ

1rusНауковцi налiчують 6 тисяч мов на планетi, але третина з них, за їхнiми прогнозами, зникне вже до кiнця столiття. 21 лютого — важливе свято: представники всiх нацiй i народностей можуть вiдзначати Мiжнародний день рiдної мови. Воно було проголошене на Генеральнiй конференцiї ЮНЕСКО, яка вiдбулася17 листопада 1999 року. Ця поважна органiзацiя занепокоєна, що нинi багато мов перебувають на межi знищення. За якою мовою — майбутнє, у розмовi з Iриною Єременко, кандидатом фiлологiчних наук, доцентом фiлологiчного факультету ЛНУ iм. I. Франка, та Iгорем Немирею, кандидатом фiлологiчних наук, перекладачем, керiвником Центру лiнгвiстичного монiторингу «Language World», з’ясовувала Iрина ЛЬВОВА. Читать далее «ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО МОВИ»

Конкурс «Моральний вчинок»

З 20 по 31 січня 2014 року в ЗНЗ міста пройшов І (шкільний) етап Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», мета якого – популяризація духовних і моральних надбань, зосередження зусиль, спрямованих на моральний саморозвиток особистості, здатної забезпечити країні гідне місце у цивілізованому світі.                                                    Учні 1-11 класів нашого НВК надали для участі в  І етапі Конкурсу творчі звіти у формі  відеороликів. Усі сюжети порушували  соціально значущі для кожної вікової групи учнів теми, що пробуджують у людині найкращі якості й спонукають до відповідальних вчинків та формування активної громадянської позиції.                                  Для участі у ІІ етапі Конкурсу було вирішено надати колективну роботу учнів 1 класу « Выгодная дружба».     Висловлюємо подяку всім учасникам Конкурсу, бажаємо подальших творчих успіхів!

День безпечного Інтернету

1иПовідомляємо,  що 11 лютого 2014 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. Традицію відзначати День Безпечного Інтернету започаткували в Європі ще у 2004 році. Вже у 2008 році 40 країн світу взяли участь у цій акції. Основне покликання цієї дати, зробити інтернет чистішим від насильства, злочинності та інших негативних чинників. За традицією Міжнародний День безпечного Інтернету проводиться другого вівторка лютого. Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:  шляхи безпечного використання молоддю Інтернету,питання інтернет-етики,загрози протизаконного контенту.