З Днем Святого Миколая!

За народним календарем 19 грудня  — свято Миколи-Чудотворця. Цей день                святкували в  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №40- д/с №10 «Джерельце». Учні 5 класу (кл. керівник Гридунова М.А.) завітали  у 1 клас (кл. керівник Єфремова Г.М.) з  привітаннями. П’ятикласники представили казку «Святий гість». Діти із задоволенням виступили. Вони перевтілювалися у різних        героїв: у ролі  янголів виступили Шах А., Гриценко В., Омельяненко О., св.Миколу представив Вишневський Д., Вітром та Чортиком були Чубун А. та Фролкін Г., Тарасиком та Яринкою – Колесников К. та Воронцова А., а Трембач К. зіграла роль дівчинки.   Васильєв Р. відкрив виступ з вірша-привітання, а Кисіль К. підготувала дітям загадки. Дітлахам дуже сподобалась вистава. Всі були задоволені, раділи святу.  В підготовці та проведенні заходу взяли активну  участь всі учні класу.   Сорокін Є. прекрасно впорався  з роллю звукорежисера, підібрав потрібну музику для спектаклю, Соломіна А. намалювала декорації, а Гаврильцов В.  був  оператором, Князєв Д. допомагав тримати декорації та знімав на фотокамеру все, що відбувалося. Бажаємо всім дітям та дорослим здоров’я, натхнення, щастя кожному дому, справжніх друзів по життю та всього найкращого!!!

Всім вам Боже помагай!
 Хай Миколай у вишиванці
 Розбудить подарунком вранці
 І принесе у твою хату
 Добробут, радості багато.
 Розбудить приспані надії,
Зернятко щастя хай посіє.
Зігріє гумором, любов’ю,
І принесе Тобі здоров’я!!!!

[slideshow=35]

МИ ПРОТИ СНІДУ

11112                                      11113

Щороку 1 грудня світова громадськість відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У всьому світі цього дня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія.
                     Україна за темпами поширення епідемії  ВІЛ-інфекції/СНІДу продовжує посідати одне з перших місць у Східноєвропейському регіоні. Усвідомлюючи критичність ситуації та можливість впливу на неї за допомогою інформування широких верств населення сьогодні  —  2 грудня  до  Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми  вчителі й учні нашої школи  одягли червоні стрічки, які є символом  співчуття, підтримки ВІЛ-інфікованим і надії на майбутнє без СНІДУ. Читать далее «МИ ПРОТИ СНІДУ»