14 жовтня — День українського козацтва

111 14 жовтня – День українського козацтва. Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.

Саме цій даті була присвячена година народознавства «Лицарі козацької звитяги», на яку запросили учнів 5-го класу ЗОШ № 40.

Провідні бібліотекарі ЦДБ ім. А. Гайдара Лисих Л.М. та Коломат Т.В. разом з бібліотекарем ЗОШ № 40 Єрмаковою В. В., вчителем Гридуновою М. А. познайомили школярів з історією виникнення українського козацтва, звичаями і традиціями козаків, видатними гетьманами козацької України, а також із сучасним станом козацтва в Україні. Діти переглянули книжкові виставки «Козацький дух непереможний» та «Гетьмани України». Краще розкрити тему допоміг огляд літератури «Шляхами козацької слави». Під час зустрічі учні слухали козацькі пісні. Тема викликала у слухачів щире зацікавлення і обговорення. Запитання вікторини і відповіді пожвавили спілкування і сприяли більш повному розкриттю теми.

З Днем учителя!

den_uchitelya                     Тим, хто пізнати добро допоміг,
Тим, хто відкрив для нас тайни доріг,
Тим, хто нам крила дарує щодня,
Тим, хто відкрив нам жагу пізнання
Тим, чия праця важка, непроста,
Тим, чиє слово добром пророста,
Тим, хто відкрив нам науки світання
Наші святкові і щирі вітання!

Колектив ГНВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№40 — д/с№10″вітає  всіх вчителів з ​​їх професійним святом і бажає терпіння в  нелегкій праці, хороших і бажаючих вчитися учнів, прекрасного сонячного настрою не тільки в день свята, а також щоб вашу працю завжди щиро і високо  цінували.

Як ми відзначили Всесвітній день туризму

Розвиток туризму має велике значення як для світу в цілому, так і для кожної людини зокрема. Напевно, тому Всесвітня туристична організація не змогла оминути такої визначної «галузі приємних вражень», яка задовольняє інтереси всіх подорожуючих, і прийняла рішення у 1979 році святкувати Всесвітнiй день туризму 27 вересня.

З цієї нагоди з 23.09.2013 по 27.09.2013 в ГНВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №40 – д/с № 10 «Джерельце»  пройшов тиждень туризму, насичений різноманітними заходами. Читать далее «Як ми відзначили Всесвітній день туризму»