30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек

1111

Перші бібліотеки в Київській Русі почали відкриватися при церквах і монастирях після ухвалення в 988 році християнства. Найбільшою і найбагатшою у той час була бібліотека Софії Київської, заснована у 1037 році Ярославом Мудрим. Читать далее «30 вересня — Всеукраїнський день бібліотек»

Молодежный слёт-форум «Горловка собирает друзей 2013»

И вот очередная победа!  По итогам молодежного  слёта-форума «Горловка собирает друзей 2013», который бал организован Горловским центром туризма и краеведения, в старшей группе наша команда  заняла 2-е   место  по лёгкой атлетике и 2-е место в легкоатлетической эстафете.

В младшей группе мы были безоговорочными лидерами и заняли 1-е место по легкой атлетике и 2-е место в легкоатлетической эстафете.

Также члены команды нашего УВК получили грамоту за активное участие в рамках тематической площадки «Лидер».

Ребята проявили себя настоящими целеустремленными спортсменами. А, самое главное, что на этом форуме они ещё больше подружились и получили огромный заряд энергии. По-другому быть и не могло: лес, костёр, вкусный кулеш и огромное желание победить сплотили всех участников  молодёжного слёта-форума.

ПОЗДРАВЛЯЕМ призёров и победителей!

Младшая группа: Наполов Дмитрий, Кузнецов Дмитрий, Коваленко Данил, Цымбалюк Владислав, Лифинцев Евгений, Моисеева Ангелина, Ильковская Екатерина, Сластникова Ника, Анопченко Виктория,

Старшая группа: Фролкин Евгений, Хунцария Эльдар, Покандюк Максим, Силин Илья, Строителев Даниил,  Зайчук Екатерина, Боржиевская Анна, Купцова Юлия, Лавриненко Елизавета, Дяговец Карина

[slideshow=30]

Городская легкоатлетическая эстафета, посвящённая 70-летию освобождения Донбасса

Совсем недавно, 06 сентября, прошла городская легкоатлетическая эстафета, посвящённая 70-летию освобождения Донбасса, в которой  команда ГУВК «ОШ І-ІІІ ступеней № 40 – д/с № 10 «Родничок» заняла 2 место cреди общеобразовательных школ города.

Солдатами не народжуються

Святковий день нового навчального року для учнів  4 класу НВК «ГЗОШ №40-д\с»Джерельце» розпочався Уроком Пам’яті «Солдатами не народжуються». Він був  присвячений 70-річчу визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників. Мета цього уроку – сприяння формуванню історичної пам’яті, виховання патріотичних, громадських почуттів; формування у дітей почуття особистої відповідальності за долю свого рідного краю.

Класовод Колесникова Л.Ю. розповіла учнім про тяжкі воєнні роки, мужність нашого народу  в боротьбі з  німецько-фашистськими загарбниками та визволення Донбасу й Горлівки.

Учні   Борода Ю., Маляр О., Боржиєвський В., Сурікова С., Доронін М., Сєра А.,  Максименков Д., Стрілець Ж. підготували міні-проект з теми. Вони цікаво та пізнавально розповіли про свої дослідження.

Бібліотекар школи Єрмакова В.В. зробила огляд книжкової виставки «Нас надихають подвиги героїв» та презентувала книгу «Вот эта улица, вот этот дом»

Доронін Максим  читав лист з фронта, в якому автор розповідав своїм рідним про мужність солдат.

Захід супроводжувався піснями та музикою воєнних років. Підбиваючи підсумки уроку, класовод Колесникова Л.Ю. запропонувала учням творче завдання: намалювати свою долоньку  та на ній написати слова-символи, які означають щастя, свободу та перемогу українського народу.

[slideshow=29]

З Днем знань!

Початок навчального року в ГНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів «40 – д/с № 10 «Джерельце», як  і в усіх школах  України, відзначили саме 1 вересня, попри те, що День знань припав на вихідний день. На шкільному подвір’ї зранку лунали музика та пісні. Старшокласники святково прикрасили ганок школи — готувалися до зустрічі першокласників.

Двері до країни Знань відчинила їм перша вчителька — талановита, творча, щира та невтомна чарівниця дитячого настрою – Єфремова Галина Миколаївна. Вона, як рідна мати, під оплески присутніх зустріла та провела на святкову лінійку кожного першокласника.

Також до школи завітали поважні гості – депутат Міської ради Шеворикіна А.М., учасник бойових дій ВВВ Дудченко М.І., інспектор Ц-міського РВВС Сіко М.А.  Вони приєдналися до привітань з початком навчального року директора школи Іванова В.Ю. й побажали успіхів у навчанні та міцного здоров’я.

На урочистості завітали до школи й казкові герої – Знайка, Буратіно, Попелюшка, Ромашка та Вінні-Пух, які подарували школярам ключ від знань, годинник та дзвінок. Крім цього першокласники отримали пам’ятні стрічки від майбутніх випускників НВК, глобус від РВВС та пенали від телекомунікаційної компанії «Інмарт»

Уже з понеділка 2 вересня в школі розпочнуться повноцінні заняття.