Збережемо первоцвіти

З метою збереження від знищення зникаючих ранньоквітучих рослин, активізації природоохоронної діяльності учнівської молоді, згідно Положенню про ХІІ обласний конкурс «Збережемо первоцвіти» у рамках Всеукраїнської акції «Первоцвіт» та на підставі плану роботи Донецького обласного еколого-натуралістичного центру у 2013 році у Горлівському НВК « ЗОШ I-III ступенів № 40- д/с №10 « Джерельце» було проведено ряд заходів.

Вчимося робити первоцвіти своїми руками.

Кошик з квітами готовий!

НАЙКРАЩІ РОБОТИ КОНКУРСУ ПОРОБОК   «ПЕРВОЦВІТ СВОЇМИ РУКАМИ»  ТА КОНКУРСУ ЛИСТІВОК(роботи  учнів школи  та вихованців дитячого садочка навчально-виховного комплекса)

Опитування вчителів школи щодо проблеми первоцвітів

Учні 3 класу ( кл.керівник Колесникова Л.Ю.) та 9 класу (кл.керівник Жарова О.М.) прийняли активну участь  проведені позакласного заходу  « В гостях у підсніжника»

Проводили роз’яснювальну роботу серед жителів нашого мікрорайону,  учнів нашого навчального  закладу про необхідність охорони  первоцвітів, заборону  продажуїх на ринках та вулицях нашого міста.